telefonata Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

11 llojet e prindërve që mësuesit nuk “i durojnë” dot

Strategy

Që të jesh i suksesshëm duhet të thuash JO shpesh 

Lajme

Rikthehen sfidat për Call Center. Italia miraton ligjin e dytë frenues

Teknologji

A doni të mos jeni të lidhur me celularin tuaj 24/7? Provoni “Punkt”

Intervista

Tomi Kallanxhi: “Me Shpi.al jemi gjithnjë në evolucion”

Teknologji

Zgjidhja e Nissan për përdorimin e telefonit ndërsa jeni duke ngarë makinën: Një bllokues sinjali për telefonin tuaj

Lajme

Edhe pse në epokën e internetit, akoma 40% e shqiptarëve qëndrojnë në radhë vetëm për të marrë informacion

Lajme

Hapet shërbimi i ri call center për tatimpaguesit

Mobile

Shebah, aplikacioni për shërbim taksi vetëm për femrat

Business Pulse

Frikërat që duhet t’i kalojmë në mënyrë që të kemi sukses në biznes dhe jetë