smartfon Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Google zbulon fotot e para të Pixel 4

Business Pulse

Beteja tregtare mes gjigantit Huawei dhe qeverisë së SHBA (historiku)

Lajme

Huawei i përgjigjet deklaratës së Trump për ndalimin e produkteve të saj në SHBA

Strategy

3 këshilla për të lexuar më shumë libra se më parë

Lajme

Huawei premton një smartfon 5G sa gjysma e çmimit të rivalëve

Teknologji

Alcatel sjell Android Oreo (Go edition) edhe në smartfonët me kosto të përballueshme

Teknologji

Vendet ku shumica e personave nuk kanë ende një smartfon

Teknologji

Samsung zbulon serinë e re të Galaxy A

Teknologji

Tregu i smartfonëve – Pse Samsung dhe Apple po humbasin terren ndaj Huawei?

Teknologji

Smartfonët dhe të rinjtë: Çfarë do sakrifikonin të rinjtë vetëm që të mos hiqnin dorë nga telefonët e tyre