Google zbulon fotot e para të Pixel 4

Google zbulon fotot e para të Pixel 4


Google ka zbuluar imazhet e smartfonit të ri Pixel 4 në Twitter.

Në postim përfshihen dy foto të telefonit të ri, i pajisur me një kamera katrore të ngritur në pjesën e pasme të paisjes, ndryshimi më i dukshëm krahasuar me modelet e mëparshme.

Postimi nga Google aludon se ka patur shumë interes për këtë paisje e cila ka një potencial të madh.

Telefonat Pixel janë kritikuar kryesisht për kamerat e tyre. 3 modelet e para kanë patur vetëm një kamera në pjesën e pasme, ndërkohë që Apple, Samsung, Huawei dhe shumë smartfonë kanë kaluar në dy deri në katër kamera. Google duket se ka filluar ta ndjek këtë trend me Pixel 4.

Telefonat Google Pixel janë sporti i parë i Google me versionet e reja të Androidit.

Data e lançimit ende nuk është bërë publike nga Google.

/CNN

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0