përgjegjësi Archives » Page 3 of 5 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Një punonjës i vlerësuar do të bëjë më shumë se sa pritet prej tij

Sipërmarrje

Punonjësit besnikë ju thonë atë që është e nevojshme të dëgjoni, jo atë që dëshironi të dëgjoni

Teknologji

CEO i Microsoft, Satya Nadella: “E ardhmja që po krijojmë është një zgjedhje që po e bëjmë vetë”

Trajnime

Trajnim: “Inteligjenca Emocionale dhe Suksesi”

Trajnime

Trajnim: “Inteligjenca Emocionale dhe Suksesi”

Strategy

Për të qenë të lumtur, duhet të hiqni dorë nga këto 7 zakone

Startup

Michal Bohanes: “Sipërmarrës shqiptarë, vihuni punës dhe punoni fort.”

Lajme

26 vjeçarja Ertina Dyrma kthehet nga Londra për të punuar me të rinjtë shqiptarë

Slideshow

Cilët janë profesionet më të paguara për vitin 2016?

Mobile

Nokia konfirmon se do të lançojë një smartphone në 2017