përgjegjësi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Artan Sina: “Tek puna dhe mendësia e duhur do t’i gjeni të gjitha”

Business Pulse

Faleminderit Sivig! Unë nuk do të pres qeverinë….

Strategy

Si të përfitoni sa më shumë nga dita juaj e punës

Business Pulse

5 këshilla për punën dhe karrierën nga novelistja e mirënjohur Toni Morrison

Business Pulse

Global Woman Club dhe Konferenca e Biznesit Global Woman vijnë në Tiranë në datat 2-3 Shtator

Thirrje per Aplikime

Konferenca e biznesit Global Woman vjen sërish në Tiranë

Business Pulse

Kriza politike dhe mesazhi i sipërmarrësit Avni Ponari

Kosova

As Tim Cook nuk ishte i gatshëm të bëhej CEO i Apple (VIDEO)

Strategy

Si të trajtoni një dembel në punë

Business Pulse

Ndryshimi fillon nga ju