Trajnim Motivues e Zhvillues "Korr atë që mbjell"

Trajnim Motivues e Zhvillues “Korr atë që mbjell”


“Korr çfarë mbjell!” është Trajnimi Motivues dhe Zhvillues i aftësive Soft Skills që trajnerja dhe folësja motivuese Elda Gjoka, themeluese dhe CEO e Genuine Effect do të zhvillojë për dy ditë (17-18 Gusht 2018)

KALLZ në bashkëpunim me Elda Gjokën, do të organizojë një trainim të dedikuar me komunitetin e KALLZ dhe jo vetëm. Për regjistrime, kundrejt një tarife promocionale mund të shkruajnë në inbox-in e Kallz, Qendra Multifunksionale për Fëmijë ose telefononi në 0675331036
Një trajnim zhvillues dhe motivues për qasjen personale dhe sjelljen tënde në lidhje me suksesin.
  • Si të kemi një qasje të dëshiruar?
  • Si të jemi pjesë e një ekipi dhe të nënshkruajmë suksesin e skuadrës?
  • Si të jemi komunikues të efektshëm?
  • Çfarë suksesi mbartim brenda vetes?
  • Si ta rrezatojmë atë?
  • Së fundmi, si të jemi në ekuilibër me përgjegjësitë dhe kërkesat nën trysninë ku jetojmë?

Që të korrim fryte të mira…
Për këto flasim me CEO-n e Genuin

Për më shumë informacion klikoni këtu.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #27 - Nëntor 2021

Miq, lexues të BusinessMag,

Ky numër i ri revistës vjen në një sezon të nxehtë plot me zhvillime interesante në botën e startupeve. Jam i sigurt që secili nga ju është i ngarkuar shumë më tepër se në çdo periudhë tjetër në përpjekjet për të çuar gjërat përpara, ndaj ju falenderoj që po gjeni kohën për të lexuar këto rreshta. 

Dikush më pyeti sot, sa optimist je për të ardhmen? U përgjigja pa menduar, se kjo nuk është pyetje për një sipërmarrës. Ne optimizmin e kemi në gjak, pasi është stimuli kryesor që çon përpara iniciativat e çuditshme që ndërmarrim, shpesh pa u menduar gjatë! 

Këtë optimizëm përpiqemi ta sjellim në faqet në vazhdim nëpërmjet intervistave me personazhe të njohur dhe të panjohur, të cilët me punën e tyre të përditshme ndikojnë në jetën e mijëra njerëzve përreth. 

Me punën që bëjnë, me historitë që rrëfejnë mbi sfidat e ndryshme, mes dështimesh dhe suksesesh ata/ato frymëzojnë, motivojnë duke përshkruar maratonat vetjake drejt suksesit; pavarësisht pengesave, duke kaluar nga dështimi në dështim, por pa humbur entuziazmin (siç thotë dhe Churchill). 

Njihuni …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0