Open Source Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

IDseq, një mundësi e mirë për identifikimin dhe parandalimin e sëmundjeve infektive

Lajme

Huawei i përgjigjet deklaratës së Trump për ndalimin e produkteve të saj në SHBA

Teknologji

ElectionGuard, softueri nga Microsoft që ofron votim të sigurtë dhe të verifikuar

Teknologji

Softuerët më të mirë open source (2019)

Business Pulse

Platforma për të krijuar dhe shitur kurse online

Lajme

Prezantohet për herë të parë platforma Magento 2 në Shqipëri

Teknologji

Maqedonia i bashkohet projektit SocialCar

Intervista

Anisa Kuçi: OSCAL, konferenca e kulturës dhe dijes së lirë

Startup

Kjo makinë ju ndihmon në dizenjimin e logos së startupit tuaj

Strategy

5 mjete që mund t’ju kursejnë paratë e biznesit