Maqedonia Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Turizmi rritje rekord në 2017. Mbi 5 milionë të huaj vizituan Shqipërinë

Travel

Kina dyfishon qëndrimin e lirë pa viza për shqiptarët

Thirrje per Aplikime

Aplikim për njerëzit kreativ dhe ekspertët e IT-së

Intervista

Creativity by Stela: Këmbëngulja për të lëvizur çdo gur nga vendi e çoi përpara sipërmarrjen time!

Lajme

Maqedonia kërkon të menaxhojë talentet IT

Lajme

“Airbnb”: Shqipëria, më e lira në Europë pas Maqedonisë

Teknologji

Kompania e prodhimeve automobile “Adient” hap fabrikë në Maqedoni

Slideshow

Albanian ICT Awards shpalli fituesit e edicionit të pestë jubilar të garës shpërblyese në teknologji

Lajme

Përurohet linja e parë ajrore low cost, Tiranë-Budapest

Media&PR

Mbyllja e aplikimeve mbledh në Tiranë jurinë e edicionit të pestë të Albanian ICT Awards