kompjuter Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Personazhe

Ndahet nga jeta shpikësi i “cut, copy paste”

Marketing

Nëse doni të mbroni vërtetë iPhone-in tuaj, duhet të ndaloni së përdoruri urgjentisht verifikimin nëpërmjet fytyrës

Business Pulse

Hidheni kompjuterin. 99% e shqiptarëvë përdorin smartphonë për të hyrë në internet

Lajme

Apple: “Studentët që përdorin laptopët e Google në shkollë nuk do të kenë sukses”

Business Pulse

Neuromarketing, disiplina që po ndryshon marketingun botëror

Strategy

6 gjëra që të gjithë bëjmë në punë, por që ndikojnë keq në shëndetin tonë

Strategy

Arsyet pse puna juaj duket më e vështirë sesa është në realitet

Lajme

Trump kundër makinave autonome: ‘Nuk i besoj asnjë kompjuteri që të ngasë makinën time!’

Thirrje per Aplikime

Kongresi Botëror WeAreDevelopers, eventi ku zhvilluesit dhe profesionistët e IT-së bashkohen në një vend

Marketing

Si kompania prej 20 milionë dollarë po ndryshon botën e reklamave?

Evente