Si të shihni të gjithë abonentët e kanalit tuaj në Youtube në kompjuter dhe celular! - Business Magazine Albania

Si të shihni të gjithë abonentët e kanalit tuaj në Youtube në kompjuter dhe celular!

Youtube

Me mbi 500 orë video të ngarkuara në YouTube çdo minutë, është e vështirë të diferencohesh nga turma. Pra, nëse filloni të tërhiqni disa abonentë, është mirë të ruani gjurmët e tyre. Kjo, jo vetëm që ju lejon të shihni se sa shpejt po rriteni, por mund të shihni specifikisht se kush është abonuar në kanalin tuaj çka ju ndihmon me ide të reja për video.

Ju mund të shihni një listë të plotë të të gjithë abonentëve tuaj në YouTube në faqen e internetit dhe të shihni sa abonentë keni si në web ashtu edhe në aplikacionin celular dhe ja se si mund ta bëni këtë!

Si t’i shihni anontentët e kanalit tuaj në YouTube në faqen e internetit

  1. Hyni në llogarinë tuaj në YouTube në faqen e internetit dhe klikoni në foton e profilit në këndin e sipërm djathtas të ekranit tuaj.
  2. Klikoni opsionin YouTube Studio.

3.Nën titullin e Channel Analytics, do të shihni numrin e abonentëve që keni.

  1. Lëvizni poshtë te kutia Recent subscribers dhe klikoni See all. Do të shfaqet një dritare me të gjithë abonentët tuaj sipas datës së abonimit, numrit të abonentëve që ata kanë dhe më shumë.

Kini parasysh se nëse një abonent e ka kthyer profilin në privat, atëherë ata nuk do të shfaqen.

Si të shihni abonentët tuaj në YouTube në aplikacionin mobile?

Lexo: Pas Pandemisë vjen Metaverse. Ky qytet njoftoi se në vitin 2022 do të ketë gati platformën për qytetarët

Lista e plotë e të gjithë abonentëve tuaj është e disponueshme vetëm në faqen e internetit të YouTube, të cilën mund ta hapni në telefonin tuaj në një aplikacion të shfletuesit të internetit.

Megjithatë, në aplikacionin celular të YouTube, ju mund të shihni vetëm sa abonentë keni, jo një listë se kush janë ata. Ja se si ta bëni këtë.

  1. Hapni aplikacionin YouTube dhe klikoni mbi ikonën e profilit në këndin e sipërm djathtas, më pas zgjidhni Your Channel.
  2. Në kanalin tuaj, numri i abonentëve në YouTube do të shfaqet pranë ikonës së përdoruesit dhe poshtë emrit tuaj.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #28 - Prill 2022

Si sipërmarrës e keni dëgjuar, madje e keni predikuar shprehjen: jeta nuk bëhet më e lehtë, thjesht ju bëheni më të fortë. Kësaj radhe po e përjetojmë siç nuk e kishim imagjinuar.

Ndërsa po synonim të dilnim nga kthetrat e pandemisë, një tjetër plagë goditi Europën. Sulmi rus ndaj Ukrainës, i pakonceptueshëm nga bota moderne, erdhi si një Tsunami në Europë dhe madje në të gjithë Botën. Lufta me armë shkatërruese, deri tek kërcënimi i përdorimit të armëve nukleare, po sjell një dëm të jashtëzakonshëm për Ukrainën dhe popullin e saj. Mijëra të vrarë dhe mbi 4 milionë të shpërngulur nga vendi, pavarësisht rezistencës së fortë dhe të paparashikuar të ukrain- asve.

Zhvillimet dinamike në më pak se një muaj, çuan në vendime të pamenduara më parë për dhjetëra kompani ndërkombëtare. Tregjet e lëndëve të para panë çmime të rritura me ritmet më të larta të 40 viteve të fundit, ndërsa sheshet në kryeqytetet botërore, përfshirë Tiranën, pritën protestat, fillimisht kundër luftës e më tej kundër rritjes së çmimeve. Më 8 Mars, Çmimi i Naftës kaloi nga 199 lekë/litër në 260-270 lekë për litër, ndërsa po gjatë marsit, çmimi i bukës masive kaloi nga 80 lekë në 100 dhë së fundi 120 lekë. Qeveria ngriti komitete për të …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0