YouTube Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

YouTube burim të ardhurash edhe për fëmijët. 8 vjeçari rekord me 26 milionë dollarë fitime

Media&PR

5 mënyra për t’u bërë një folës më i mirë

Teknologji

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për vitin 2019, sipas Apple

Teknologji

Youtube drejt mbylljes së llogarive jofitimprurëse

Business Pulse

Këto vende i kërkojnë Google të heqë shumicën e përmbajtjes të publikuar për to

Business Pulse

Si të raportoni një video në YouTube që ju duket e papërshtatshme apo që thyen rregullat

Sipërmarrje

Ylli i Youtube tregon se sa para fiton nga një video me 1 milion shikime

Lajme

YouTube në telashe! Platforma ka 24 ditë kohë për t’iu përgjigjur kërkesave të përdoruesve të saj

Ndërmarrës

Ky 7-vjeçar fiton 22 milionë dollarë në vit në YouTube. (Por siç duket, kjo përbën një problem të madh)

Personazhe

Produksionet shqiptare që duhet të ndjekësh në YouTube