karakteristika Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Uber dyfishon përpjekjet për sigurinë e pasagjerëve

Marketing

5 mjetet kryesore për monitorimin e website-ve

Teknologji

Jetoni momentin me smartphone më të ri, Galaxy A9

Media&PR

Samsung prezanton Galaxy A8(2018) me kamera të përparme të dyfishtë, ekran Infiniti dhe funksione të tjera të shtuara

Strategy

Këto 4 fraza magjike do ju ndihmojnë të kuptoni se çfarë produkte apo shërbime duan klientët

Teknologji

Speedo dhe Samsung Krijojnë Dallgë Partneriteti për të Sjellë tek Gear Fit2 Pro dhe Gear Sport Aftësitë më të Mira Gjurmuese në Not

Media&PR

Doni të zgjeroni ekipin tuaj? Ja ku mund të gjeni personat e duhur

Teknologji

Samsung prezanton telefonin e mençur Xcover 4 të fortë, por elegant gjatë Kongresit Botëror të Celularëve në Barcelonë

Business Pulse

Fotoja e profilit në Facebook tregon sa inteligjent je

Strategy

Zakonet e njerëzve jo të suksesshëm

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00