Itali Archives » Page 3 of 6 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Ajet Halili: “Vizioni im është që Elektrolizer të jetë në makinën e çdo personi.”

Teknologji

Ja sa kushton iPhone X në shtete të ndryshme të botës

Teknologji

A duhet të bleni një iPhone X?

Thirrje per Aplikime

E4SC, Thirrje për Mentorë

Lajme

Në Itali ka 32.000 biznese të emigrantëve shqiptarë

Travel

Sa bakshish duhet të lini në vendet europiane? Po në Shqipëri?

Lajme

Grupi Balfin shtrin investimet dhe zgjeron influencën e tij në kontinentin amerikan dhe atë aziatik

Lajme

Nga Nëntori nisin fluturimet low-cost drejt SHBA-së, duke filluar nga 179 €

Lajme

Gazsjellësi Trans Adriatik (TAP) feston vitin e parë të ndërtimit

Intervista

Eris Kasmi: Çfarë sjellim ndryshe me “Ideja jote për Biznes” – Start Up 2017