informacione Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Google Maps sjell një risi për autobusët në Prishtinë

Teknologji

5 aplikacionet më të vlefshme në raste tërmeti

Trajnime

Workshop mbi Menaxhimin Financiar – Si të arrijmë në nivelin tjetër?

Business Pulse

5 këshilla për punën dhe karrierën nga novelistja e mirënjohur Toni Morrison

Strategy

Çfarë duhet të bëni 15 minuta para një interviste për punë?

Strategy

4 Mënyra për të shkurtuar kohën e takimeve tuaja

Thirrje per Aplikime

Hapet raundi i dytë i programit “Sfida Elevator Lab” nga Raiffeisen Bank në Shqipëri dhe Kosovë

Lajme

Ekspozohen të dhënat e miliona përdoruesve të Facebook

Trajnime

duapune.com sjell serinë e trajnimeve të burimeve njerëzore të aplikuara

Lajme

Të mësosh një gjuhë të huaj ndërsa je duke fjetur