informacion Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Egita Polanska, Entrepreneur in Residence, vjen në Tiranë në datën 21 Tetor

Teknologji

IDseq, një mundësi e mirë për identifikimin dhe parandalimin e sëmundjeve infektive

Business Pulse

Global Woman Club dhe Konferenca e Biznesit Global Woman vijnë në Tiranë në datat 2-3 Shtator

Thirrje per Aplikime

Konferenca e biznesit Global Woman vjen sërish në Tiranë

Travel

Të udhëtosh vetëm? Samsung jep shtatë këshilla për udhëtarët e vetmuar këtë verë

Strategy

3 arsye pse vera është periudha më e mirë për të filluar kërkimin tuaj për punë

Business Pulse

7 truke që lejojnë median të manipulojë mendimet tona

Thirrje per Aplikime

Hapen Aplikimet për Çmimin e Guvernatorit për Diplomën më të Mirë për vitin 2019

Sipërmarrje

10 këshilla për fillimin e biznesit tuaj kur jeni mbi 50 vjeç

Business Pulse

Si të mbani mend gjithçka që lexoni, sipas shkencës