GPS Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Ndërtoni një biznes që ju shërben ju dhe jo një në të cilin jeni skllav

Teknologji

Ky qytet ju shpërblen nëse nuk përdorni makinën tuaj

Internet

Përdor transportin publik? Ja aplikacioni që duhet të kesh në telefon

Teknologji

Samsung lançon modelin e ri të Galaxy J7 Prime

Teknologji

Zvicra prezanton sistemin e parë të kontrollit të trafikut të dronëve në Europë

Teknologji

Qendra Rajonale për Trashëgimi Kulturore – Prishtinë, ka prezantuar aplikacionin mobile të Trashëgimisë Kulturore të Prishtinës

Teknologji

Speedo dhe Samsung Krijojnë Dallgë Partneriteti për të Sjellë tek Gear Fit2 Pro dhe Gear Sport Aftësitë më të Mira Gjurmuese në Not

Teknologji

Si është të kesh për koleg një robot?

Teknologji

Droni i ambulancës që mund t’iu shpëtojë jetën

Teknologji

Samsung prezanton telefonin e mençur Xcover 4 të fortë, por elegant gjatë Kongresit Botëror të Celularëve në Barcelonë