FIAT Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Ndërron jetë ish CEO i FCA Group, Sergio Marchionne

Teknologji

Dodge Challenger përfiton edhe 90HP të tjera tek SRT Hellcat Redeye

Teknologji

Policia italiane bën gati Jeep Wrangler si patrullë për plazhet

Teknologji

FCA dhe Waymo: Marrëveshje për 62,000 Chrysler Pacifica autonome

Teknologji

A do të shkrihet Chrysler në takimin e radhës të bordit të FCA?

Startup

Një vëzhgim mbi jetëgjatësinë e kompanive ndër vite

Auto

15 markat më të besueshme të makinave të vitit 2018

Business Pulse

Alfa Romeo “shpëton” grupin FCA për muajin Janar 2018

Slideshow

Ferrari – nga kompani për makinat e garave në një markë luksoze miliarda dollarëshe

Teknologji

Skandali i makinave, në telashe “Volkswagen” dhe “Fiat”

Evente

Data & Technology Meetup

Shtator 11, 2019
19:00