dixhitale Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Forbes, profil për artisten Marina Sula

Teknologji

Si po e udhëheq Estonia rrugën drejt së ardhmes dixhitale?

Lajme

Mark Zuckerberg: “Facebook do të përdorë sistemet IA për të ndihmuar të gjithë botën”

revista

Numri #13 i Business Mag Albania gati për shkarkim!

Marketing

Coca-Cola dhe UEFA Championship, një ‘miqësi’ e vjetër e kontinentit të vjetër

Teknologji

“Bli online Kartonin Jeshil!” Uniqa Group Austria vjen më afër klientëve

EU Corner

Paul Papadimitriou, strategjisti dhe inovatori nga Londra në Spark.me

Teknologji

Parlamenti Europian aprovon ligje më të ashpra të privatësisë online

Intervista

Mërgim Cahani: “Përderisa dikush vazhdon dhe nuk ndalet, atëherë suksesi është i pashmangshëm.”

Teknologji

Impresionon Teknologjia 4-D, ekipi i Harvardit prezanton kërkimin

Evente