automobilizem Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Auto

Land Rover vazhdon t’i përshtatet stilit të jetesës së klientit

Teknologji

PSA Group vendos 15 shtete ku do të shesë makinat e saj në SHBA

Teknologji

Ndërron jetë ish CEO i FCA Group, Sergio Marchionne

Teknologji

2019 Nissan Leaf Nismo: A i pranuam zyrtarisht makina elektrike?

Teknologji

Ford rihap proçesin e aplikimit për të pasur një Ford GT

Teknologji

Lotus prezanton dy makina për të festuar përvjetorin e saj të fitores në F1

Teknologji

17 kanale në YouTube që adhuruesit e makinave duhet t’i konsiderojnë

Teknologji

Volkswagen Beetle i rradhës mund të jetë me 4 dyer dhe 100% elektrik

Teknologji

Tashmë një Tesla Model S gati për Electric Production Car Series

Teknologji

CEO i McLaren kërkon të ndryshojë drejtimin e garës midis kompanive