Mos e humbni rastin të jeni pjesë e eventit më të madh të shitjes – Konventa e II-të për Menaxherët e Shitjes - Business Magazine Albania

Mos e humbni rastin të jeni pjesë e eventit më të madh të shitjes – Konventa e II-të për Menaxherët e Shitjes


Prej disa ditësh janë hapur aplikimet për Konventën e II-të për menaxherët e shitjes dhe përkundër numrit të madh të aplikuesve që janë pranuar deri më tani, ende ka mundësi të përfitoni nga ofertat më të mira për këdo që dëshiron të jetë pjesë e kësaj konvente.

 Aplikimi është ende i hapur!

Denis Gafuri, Sales Training është duke organizuar Konventen e II-rë për Menaxherët e Shitjes me titull “SUKSESI ËSHTË QËLLIMI YT” që do të mbahet më 1 Nëntor 2019Hotel VENUS, Prishtinë.

Kjo konferencë vjetore është programi i vetëm që bën bashkë 1 herë në vit ekspertë të shitjes për të ndarë idetë dhe çështjet e tyre të biznesit në shitje. Konferenca e vitit të kaluar pati 340 pjesëmarrës nga i gjithë vendi dhe rajoni. Konventa e I-rë i ndihmoi të gjithë pjesëmarrësit të zhvillonin bashkëpunime të reja dhe pozitive me njëri-tjetrin. Konventa po zhvillohet për të dytën herë, ku priten të jenë mbi 500 pjesëmarrës nga kompani të industrive të ndryshme të shitjes siç janë bankat, kompani të sigurimit, retail, prodhuese, FMCG si dhe pjesëmarrës individualë, etj.

Edhe këtë vit do të ketë folës nga Sllovenia, Britania e Madhe, Zvicra, Shqipëria, si dhe shumë sipërmarrës dhe ekspertë të suksesshëm vendorë. Denis Gafuri, së bashku me folësit e ftuar, do të ndajnë eksperiencat dhe do të diskutojnë për qasjen drejt të ardhmes me shitje kreative si dhe me këshilla për sukses në karrierë.

Lexoni: Denis Gafuri organizon konventën “Suksesi është qëllimi yt”

                                         Organizator:
Denis Gafuri /Kosovë)- Master trajner i shitjes, Folës Motivues | Konsulent |Ndërmarrës

                                            Folësit e ftuar:
Bruno Augustoni /Zvicër, Trajner ndërkombëtar për shitje dhe komunikim
– Jordan Berginc PHD/Slloveni: Trajner dhe këshilltar ndërkombëtar
– Mirela Sula /Britania e Madhe themeluese e GLOBAL WOMAN
– Prof. Ass.Dr. Shaip V. Bytyçi /Kosovë- Dekan i Fakultetit Ekonomik Kolegji AAB, Ekspert ekonomiko – financia, Profesor i angazhuar në Universitetin e  Maqedonisë, Kosovës dhe Shqipërisë, pronar i kompanisë “Konsulenca”
Eglent Bici / Shqipëri Sipërmarrës, Investor në Real Estate dhe themelues Mei Raality, Folës Motivues.

                                             Të ftuarit në panel:

– Fatmir Zymberi /Kosovë- themelues i disa kompanive të suksesshmë në Kosovë si JYSK, Scan Color, KFC
– Tamer Ibrahimi /Kosovë – është drejtor i marketingut ATALNTIC GROUP
– Alketa Vejsiu /Shqipëri, Producente, skenariste dhe prezantuese, themeluese e Class Make Up, Class Photography, Class Dress dhe revista Class
– Ermal Mamaqi /Shqipëri, Producent, ndërmarrës dhe themelues i “Ami Events”
– Ardian Hoxha /Kosovë, është themelues e ASK, DUPLEX Premium, Albafone, Green & Protein, Glam Radio, Travel Mate, and SushiCo
– Diola Dosti /Kosovë –Shqipëri, është PhDc në Nutrition /Food science. CEO e linjës se kozmetikës biologjike Dbotanical si dhe platformës online “Mësimet e Diolës”, si dhe Lektore e lëndës së Nutricionit pranë University of Business and Technology dhe Institutit Kulinar Neranxi. Gjithashtu dhe Kandidate në Globen Women Awards për vitin 2019.

Ky organizim është shumë i nevojshëm për të gjithë: menaxherët, punonjësit e nivelit të lartë dhe të mesëm, menaxherët e financave dhe profesionistët, menaxherët e financimit të financave, drejtorët ekzekutivë, shefi i marketingut, sigurimit shëndetësor, shitjet dhe menaxherët e shërbimit për klientë, sipërmarrësit, pronarët e kompanive dhe udhëheqësit e ekipit.

Programi përmban coffe-breaks, drekën, momente zbavitëse, sfida, diskutime bashkëpunuese, rrjetëzim, etj.

Një trajnim i vetëm me më shumë se 12 profesionistë të shitjes. Kjo ditë është mundësia e gjithësecilit të mësojë më shumë mbi shitjen dhe metodat e saj.

Lexoni: Vjen në 1 Nëntor Konventa e II-të për menaxher të shitjes: “Suksesi është qëllimi yt”

Mos e humbni rastin të jeni pjesë e eventit më të madh të shitjes në vend.

Oferta me çmim special vlen vetëm deri me datën 15.10.2019!

Për aplikimet deri në 15 Tetor çmimi i pjesëmarrjes është me 40% zbritje, pra 99 euro.
Në këtë çmim përfshihet pjesëmarrja ditore, dreka, dy coffe-breaks, materiali punues si dhe certifikimi.

Gjuha e punës është shqip dhe anglisht (me përkthim simultant).

Për dy e më shumë pjesëmarrës kontaktoni në sales@denisgafuri.com ose në numrin e telefonit +383 45 510 005, sepse ka oferta të veçanta.

Për rezervime, pyetje apo informacione të tjera kontaktoni në sales@denisgafuri.com apo edhe përmes telefonit +383 45 510 005.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0