Gjigandi Land Rover hedh në treg modelin e veturave të 1970-ës - Business Magazine Albania

Gjigandi Land Rover hedh në treg modelin e veturave të 1970-ës


Kompania  e njohur e veturave, Rang Rover, do të sjellë në treg përsëri modelin e veturave Land Rover të viteve 1970. Ky model do të prezantohet këtë javë në shfaqjen e makinave klasike në Paris.

Kompania ka njoftuar se çmimi i modeleve klasike të makinave Land Rover do të jetë duke filluar nga 169 mijë dollarë, raporton MotorTrend.

Kompania ka premtuar se do të sjellë modelet origjinale të veturave klasike Land Rover, të cilat kanë debutuar në fillim të vitit 1970, prodhim i cili vazhdoi deri në vitin 1996.

burimi: insajderi.com

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0