cmim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Samsung dhe MSC Cruises fitojnë çmimin e parë për projektin e brendshëm LED

Personazhe

Arta Çika mes 100 grave që kanë marrë çmimin e rëndësishëm TechWoman

Lajme

Tirana, Kryeqyteti i të rinjve të Europës

Personazhe

Meriton Klobuchishta rrëmben çmimin “The Best Barber Shop 2019” në New York

Teknologji

Fujitsu, historia e një transformimi të shëndetshëm nga hardware tek Data Center

Marketing

Pse sipërmarrësit e rinj po shkojnë sot më shumë drejt marketingut dixhital?

Business Pulse

5 mënyra jo të kushtueshme për të inkurajuar punonjësit tuaj

Business Pulse

Rezervat e karburantit nën administrim publik. Pritet rritje e mëtejshme e çmimit

Business Pulse

Si të përcaktoni çmimet për shitjen e produkteve tuaja?

Teknologji

90 vjet Ferrari. Festohet me hibriden 1000 kuaj fuqi