Arti i Komunikimit nga Arjeta Dhima - Business Magazine Albania

Arti i Komunikimit nga Arjeta Dhima


Arti i Komunikimit! Nga ventrilokuistja e parë shqiptare Arjeta Dhima. Vjen për herë të parë në Prishtinë, trajnim praktik dhe super përfitues me eksperten e të folurit në publik.

▪︎ komunikim
▪︎ mentorim
▪︎ praktikë
▪︎ networking
▪︎ art
▪︎ ventrilokuizëm
▪︎ argëtim

Rezervo biletën tënde dhe sigurohu që në karrigen ngjitur të jetë një mik ose mikeshë e jotja.

Fillo me hapa të sigurtë drejt SUKSESIT!

Data: 13 Qershor 2019
Ora: 17:00 – 20:00
Hyrja në sallë: 30€/person
Vendi: Swiss Diamond Hotel Prishtina

Për më shumë informacion klikoni këtu.

Rezervimin për vendin tuaj në trajnimin ‘Arti i Komunikimit‘ nga Arjeta Dhima, do të bëhet nëpërmjet dërgimit të një emaili në adresën: [email protected] me Subject: “Rezervim Arti i Komunikimit“, në trupin e emailit saktësoni emrin tuaj, numrin e telefonit dhe numrin e vendeve që dëshironi të rezervoni.

Biletat e rezervuara, çmimi i të cilave është 30€/person, do të shkëmbehen në datën 13 Qershor 2019 para sallës Artan tek hotel Swiss Diamond Hotel Prishtina, nga ora 16:00 deri në orën 17:00.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #27 - Nëntor 2021

Miq, lexues të BusinessMag,

Ky numër i ri revistës vjen në një sezon të nxehtë plot me zhvillime interesante në botën e startupeve. Jam i sigurt që secili nga ju është i ngarkuar shumë më tepër se në çdo periudhë tjetër në përpjekjet për të çuar gjërat përpara, ndaj ju falenderoj që po gjeni kohën për të lexuar këto rreshta. 

Dikush më pyeti sot, sa optimist je për të ardhmen? U përgjigja pa menduar, se kjo nuk është pyetje për një sipërmarrës. Ne optimizmin e kemi në gjak, pasi është stimuli kryesor që çon përpara iniciativat e çuditshme që ndërmarrim, shpesh pa u menduar gjatë! 

Këtë optimizëm përpiqemi ta sjellim në faqet në vazhdim nëpërmjet intervistave me personazhe të njohur dhe të panjohur, të cilët me punën e tyre të përditshme ndikojnë në jetën e mijëra njerëzve përreth. 

Me punën që bëjnë, me historitë që rrëfejnë mbi sfidat e ndryshme, mes dështimesh dhe suksesesh ata/ato frymëzojnë, motivojnë duke përshkruar maratonat vetjake drejt suksesit; pavarësisht pengesave, duke kaluar nga dështimi në dështim, por pa humbur entuziazmin (siç thotë dhe Churchill). 

Njihuni …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0