Arti i Komunikimit nga Arjeta Dhima


Arti i Komunikimit! Nga ventrilokuistja e parë shqiptare Arjeta Dhima. Vjen për herë të parë në Prishtinë, trajnim praktik dhe super përfitues me eksperten e të folurit në publik.

▪︎ komunikim
▪︎ mentorim
▪︎ praktikë
▪︎ networking
▪︎ art
▪︎ ventrilokuizëm
▪︎ argëtim

Rezervo biletën tënde dhe sigurohu që në karrigen ngjitur të jetë një mik ose mikeshë e jotja.

Fillo me hapa të sigurtë drejt SUKSESIT!

Data: 13 Qershor 2019
Ora: 17:00 – 20:00
Hyrja në sallë: 30€/person
Vendi: Swiss Diamond Hotel Prishtina

Për më shumë informacion klikoni këtu.

Rezervimin për vendin tuaj në trajnimin ‘Arti i Komunikimit‘ nga Arjeta Dhima, do të bëhet nëpërmjet dërgimit të një emaili në adresën: [email protected] me Subject: “Rezervim Arti i Komunikimit“, në trupin e emailit saktësoni emrin tuaj, numrin e telefonit dhe numrin e vendeve që dëshironi të rezervoni.

Biletat e rezervuara, çmimi i të cilave është 30€/person, do të shkëmbehen në datën 13 Qershor 2019 para sallës Artan tek hotel Swiss Diamond Hotel Prishtina, nga ora 16:00 deri në orën 17:00.

Must watch
Business Mag Nr. #22 - Dhjetor 2019

Kemi ndjekur me vëmendje zhvillimet në ekonomi, e në veçanti ata që ne i quajmë gjeneratorët e kësaj ekonomie, sipërmarrësit privatë. Padyshim që sfidat janë të mëdha. Tregje të pa konsoliduara, konkurrencë e pandershme në shumë sektorë, pak mundësi për financim dhe investime në projekte të reja, Por ne kemi vërejtur gjithashtu një dinamikë e dëshirë të madhe për të ecur përpara.

Në Numrin 22 të Revistës së Businessmag, ju do të gjeni sipërmarrës të dhjetëvjeçarit të fundit, të cilët po shënojnë historinë e tyre të suksesit pa u ndier. Aktivë, energjikë, vizionarë dhe shumë të thjeshtë, ata mund të jenë një model shumë i mirë për t’u ndjekur. I tillë është Urani. Pasioni për perfeksionizëm e siguri nuk ia ul ritmin marramendës të ngritjes dhe zhvillimit të një biznesi. Ai sot ka ngritur një rrjet biznesesh të tija dhe administron edhe sipërmarrje të tjera.

Në brendësi të revistës do të gjeni edhe sipërmarrës të tjerë, nga Shqipëria dhe Kosova.

Ky numër u është dedikuar personazheve të suksesshshëm dhe zhvillimit të aftësive në shërbim të tregut. Ndaj i kemi dedkuar një paketë speciale artikujsh kapitalit njerëzor, rëndësisë së tij, sfidave dhe projekteve të vitit të arshshëm, të prezantuara në Shkollën Verore organizuar nga projekti zviceran “Aftësi për Punë”.

Mes personazheve ju sjellim Brizida Delvina, administratore e një hoteli në Tiranë, Ajo ka zhvilluar një karrierë ideale në fushën e hoteleri-turizmit. Edhe pse Brizida pëlqen të rrijë larg vëmendjes, ajo është një model frymëzues dhe një mentore e mundshme, tashmë edhe për ju që do …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale