Samsung bashkohet me Disney dhe Pixar për të promovuar Bespoke AI Laundry me një video ku publikohet filmi i ri "Inside Out 2" - Business Magazine Albania

Samsung bashkohet me Disney dhe Pixar për të promovuar Bespoke AI Laundry me një video ku publikohet filmi i ri “Inside Out 2”

Samsung

Proçesi i larjes së rrobave mund të jetë i lodhshëm, mendoni për ndarjen e ngjyrave, si dhe veshjet midis të rriturve dhe fëmijëve, leximin dhe interpretimin e etiketave të kujdesit dhe zgjedhjen e detergjenteve dhe zbutësve të ndryshëm të rrobave. Kjo është arsyeja pse shpesh shkakton bezdi për shumë prej nesh.

Në një video të re të fushatës së publikuar më datën 28 maj, Samsung ilustron se si Bespoke AI Laundry Combo™ lehtëson përdoruesit nga një punë e përditshme shtëpiake. Videoja është prodhuar në bashkëpunim me Disney dhe Pixar dhe shfaq personazhet nga “Inside Out 2” i cili do të dalë në kinema më datën 14 qershor.

 

[EU]Lifestyle image_washing machine_02 Large

 

Videoja e fushatës paraqet një vështrim të anës emocionale që mund t’i lehtësojë njerëzit nëse zgjedhin kombinimin Bespoke AI Laundry të Samsung-ut që përmban funksione të tilla si AI EcoBubble™. “Inside Out 2” prezanton emocione të reja — duke përfshirë ankthin, sikletin, mërzin dhe zilin- ndërsa personazhi kryesor Riley mbush 13 vjeç dhe përballet me grupin e saj të ardhshëm të sfidave.

“Bashkëpunimi me “Inside Out 2″ të Disney dhe Pixar ishte freskues sepse ne ishim në gjendje të gjenim mënyra të reja të tregimit,” tha Jinny Jung, Zëvendës President i Samsung Electronics, dhe shtoi, “Ne do të vazhdojmë t’u ofrojmë konsumatorëve përfitimet e Bespoke AI Laundry që ndihmojnë në në këtë proçes.”

Bashkëpunimi me Disney dhe Pixar për “Inside Out 2” do të përfshijë gjithashtu ngjarje argëtuese në pika kyçe të shitjeve globalisht.

Ndërsa priten që videoja e fushatës “Inside Out 2” të shfaqet në kanalet YouTube, Instagram, TikTok dhe Facebook të Samsung përpara publikimit të tij global në kinema më 14 qershor.

 

Bespoke AI_Laundry_GLO_EU_CMYK Large

 

Rreth “Inside Out 2”

“Inside Out 2” i prodhuar nga Disney dhe Pixar rikthehet në mendjen e adoleshentes Riley, pikërisht kur Zyra Qendrore po i nënshtrohet një prishjeje të papritur për t’i lënë vend diçkaje krejtësisht të papritur:

Emocione të reja. Gëzimi, trishtimi, zemërimi, frika dhe neveria, të cilët prej kohësh kanë kryer një operacion të suksesshëm sipas të gjitha llogarive, nuk janë të sigurt se si të ndihen kur shfaqen ankthi, zilia, mërzia dhe sikleti. Kasti përfshin aktorë si, Amy Poehler, Maya Hawke, Kensington Tallman, Liza Lapira, Tony Hale, Lewis Black, Phyllis Smith, Ayo Edebiri, Lilimar, Grace Lu, Sumayyah Nuriddin-Green, Adèle Exarchopoulos, Diane Lane, Kyle MacLachlan, Paul Walterus dhe Yvette Nicole Brown. “Inside Out 2” është drejtuar nga Kelsey Mann, prodhuar nga Mark Nielsen dhe producent ekzekutiv nga Pete Docter, Jonas Rivera dhe Dan Scanlon. Filmi përmban një skenar nga Meg LeFauve dhe Dave Holstein dhe histori nga Mann dhe LeFauve. Me muzikë nga Andrea Datzman, filmi i ri artistik do të shfaqet në kinema më datën 14 qershor 2024.

Rreth Samsung Electronics

Samsung frymëzon botën dhe modelon të ardhmen me idetë dhe teknologjitë e tij transformuese. Kompania po ridimensionon botën e televizorëve, smartfonëve, aksesorëve, tabletave, aparateve digjitale, sistemeve të rrjetëzimit dhe memorieve, sistemeve LSI, zgjidhjeve teknologjike dhe LED. Për të rejat më të fundit, ju lutemi vizitoni faqen e risive më të fundit të Samsung në adresën http://news.samsung.com.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #35 - Qershor 2024

Ja si sipërmarrës të guximshëm përmes inovacionit ndikojnë industri të tëra!

 

Ky numër i revistës mund të quhet numri i dedikuar sipërmarrësve, nismëtarëve dhe inovatorëve. Atyre të cilët me guxim, këmbëngulje dhe me risi nxisin transformimin e industrive me ndikim në jetët tona. Këto përvoja, sfida, ide të reja, aplikime dhe bashkëpunime të tyre, vijnë nëpërmjet Business Mag Albania, nr. 35. 

Për ty, që po e mban në dorë këtë revistë, kemi diçka të re! Tani mund të dëgjosh me zë artikujt që lexon tek BusinessMag. 

Në partneritet me Nullius in Verba, sjellim një mënyrë revolucionare për të konsumuar përmbajtjen. Falë teknologjisë së avancuar të AI, tani mund të dëgjoni me zë artikujt tuaj të preferuar në çdo kohë dhe vend, duke ju lejuar të informoheni ndërsa jeni në lëvizje. Ky bashkëpunim inovativ pasqyron përkushtimin tonë për të mbështetur sipërmarrjen dhe zhvillimin e modeleve të suksesshme, duke sjellë përvojë të re dhe vlerë të shtuar për ju si lexues. Skano kodet QR në çdo artikull dhe shijo nga kudo që të jesh një format të ri, mundësuar nga Inteligjenca Artificiale, aplikuar nga një …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0