Je student? Të pëlqen biznesi, teknologjia, marketingu? Merr biletën e AllWeb me 70% ulje - Business Magazine Albania

Je student? Të pëlqen biznesi, teknologjia, marketingu? Merr biletën e AllWeb me 70% ulje

Student tickets

AllWeb vjen këtë edicion të ri me plot supriza! Ky është viti i pestë që AllWeb mirëpret folësit më të mirë nga e gjithë bota për të vënë në dukje mjedisin gjithnjë e në ndryshim të biznesit digjital. 

Për të gjithë studentët të cilët janë të apasionuar pas teknologjisë, biznesit dhe marketingut kjo është një mundësi e artë për të takuar nga afër disa nga ekspertët kyç të këtyre fushave. Të gjithë studentët e pajisur me një kartë studenti e përfitojnë biletën për vetëm 40€.

Lexo: Matt Desmier, folës në AllWeb

Fokusi i prezantimeve këtë vit dhe spektri i folësve eshte më i zgjeruar duke sjellë risi në përmbajtje. Disa nga temat e përfshira në këtë edicion do të trajtojnë:

  • Digital marketing
  • Web3
  • Metaverse
  • Creativity
  • Content creation
  • Business strategy
  • User experience
  • Analytics

Më shumë se 250 pjesëmarrës priten këtë vit, ndër të cilët drejtuesit e nivelit të lartë në biznes, sipërmarrës vizionarë, inovatorë, menaxherë marketingu, agjensitë e reklamave, ekspertët e komunikimit dhe PR, persona që punojnë në media, drejtues të bizneseve të vogla, të mesme e të mëdha, konsulentë biznesi, studentë e të rinj të apasionuar ndaj inovacionit etj. Për të zbuluar folësit vizitoni faqen këtu.

Porosit tani në https://allweb.al/tickets/ duke klikuar: “Student Ticket”!

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0