ofertë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

Oferta e fundit nga AllWeb, përfitoni 50€ zbritje deri në datën 9 Tetor

Energji

Impianti fotovoltaik në zonën e Akërnisë, ja cilat janë kriteret e projektit

Strategy

Cili është sekreti i liderëve të suksesshëm?

Startup

Falco.al, aplikacioni i cili kursen xhepat tuaj

Sipërmarrje

Për 8 muaj 1 milionë $ – Si ky sipërmarrës krijoi pasurinë e tij?

Lajme

Tring njofton se po mbyllet Procesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive – Përfitoni nga ofertat!

Lajme

Platforma e re “Fafi” iu jep mundësinë të zgjeroni biznesin tuaj

Mobile

WhatsApp është aplikacioni i fundit që do të kopjojë “Snapchat Stories”

Sipërmarrje

Historia frymëzuese e adoleshentit, i cili sot ka kompaninë e tij që vlen miliona dollarë

Teknologji

“First Class Shoe” këpucët unike të pajisura me WiFi dhe Tv