argëtim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Çfarë të dhuroni për fundvit? Një guidë idesh nga Aladini.al

Zhvillim Personal

Kujt t’ia besojmë fëmijët gjatë pushimeve dimërore?

Business Pulse

Ja çfarë nuk duhet të vishni në festën tuaj të fundvitit

Business Pulse

E urreni punën tuaj, por nuk mund të jepni dorëheqjen? Ja çfarë duhet të bëni

Strategy

8 arsye pse nuk jeni të lumtur në punë

Travel

7 gjërat që duhet t’i bëni me patjeter në Shqipëri sipas revistës InCity

Trajnime

Arti i Komunikimit nga Arjeta Dhima

Lajme

Ushqimet gjithnjë e më shtrenjtë. Inflacioni në Korrik 2.3%

Travel

Çfarë të bëni gjatë muajit Korrik në Tiranë?

Teknologji

Smartfonët dhe të rinjtë: Çfarë do sakrifikonin të rinjtë vetëm që të mos hiqnin dorë nga telefonët e tyre