8 arsyet pse duhet të merrni pjesë në konventën e II-të për menaxherët e shitjes


Ngjarja më e veçantë e biznesit për këtë vit me temë: “SUKSESI ËSHTË QËLLIMI YT” do të mbahet më 1 Nentor në Prishtine në Hotel Venus.

Kjo konventë intensive, e avancuar dhe praktike, do të japë përgjigjet në disa nga sfidat më të mëdha në biznes dhe punë, me të cilat përballet çdo menaxher modern dhe shitës profesionist. Kjo konventë është një mundësi që nuk duhet humbur dhe si e tillë organizohet vetëm një herë në vit në vendin tonë. Investoni në avancimin tuaj profesional, duke u bërë pjesë e Konventës së II-rë të shitjes. Përfitoni nga përvoja e 12 ekspertëve të huaj dhe atyre vendor.

Pagesa për pjesëmarrje është 70% më pak se pagesa për të njëjtën konventë kudo në botë. Pra përfitoni nga oferta e limituar prej 99 euro dhe rezervoni vendin deri më datën 15 tetor. (Për kompani me më shumë anëtare, ka oferta të veçanta)

Lexo: Denis Gafuri organizon konventën “Suksesi është qëllimi yt”

Ajo çfarë ju do të mësoni në konventën e 2-të për menaxherët e shitjes:

  • Menaxhimi i kohës dhe X eksperienca (ne Miami, Florida).
  • Teknikat e nxitjes së shitjes.
  • Histori suksesi duke përdorur Strategji të Marketingut dhe ruajtja e shëndetit tonë si bazë për suksesin.
  • Menaxhimi i shitjeve.
  • Domethënia e “SUKSESI ESHTE QELLIMI YT”
  • Investimi në vetëpërmirësim në suksesin personal dhe të ekipit si dhe strategjia e marketingut
  • Shitjet empatike: Zhvillimi dhe kultivimi i empatisë për klientin tuaj
  • Shitja në kohën dixhitale

APLIKONI TANI
Email: [email protected] dhe kontaktoni përmes tel: +383 45 510 005.

Must watch
Business Mag Nr. #23 - Qershor 2020

Të gjitha planet tuaja për këtë vit, si individë apo sipërmarrës mund të jenë përmbysur. Mbërritja e Coronavirusit në Shqipëri paralizoi gjithçka, ashtu si kudo. Në mënyrë të papritur na vuri në kushte tërësisht të tjera pune, na shtoi pasigurinë e shqetësimin për të ardhmen.

Sipërmarrjet, kryesisht në fushën e IT u përshtatën më shpejt, duke angazhuar punonjësit nga shtëpia. Ato zhvilluan dhe më tej mundësitë për të punuar në distancë, ndërkohë që shumë kompani të tjera u mbyllën plotësisht.

Kjo është një periudhë sprove, për individin, drejtuesit dhe liderin. Kjo është lufta që po zhvillohet në spitale dhe fronti i parë i saj janë mjekë, infermierë e sanitarë. Historia e ekonomisë k a treguar se gjithmonë pas një situatë të vështirë ka një ringritje. Dhe ne besojmë se kështu do të jetë.

Deri atëhërë ajo çka na mbetet të bëjmë është respektimi i rregullave të kërkuara, marrja e përgjegjësive ndaj të tretëve për aq sa mundemi, e të interesohemi për të pamundurit, të ndajmë diçka për ta.

Solidariteti nuk ka munguar e nuk do të na mungojë as kësaj radhe. Ajo çfarë doli në pah krahas solidaritetit ishte varfëria: e shtetit, e kompanive dhe e vetë individëve.

Një ditë pas dërgimit të 30 bluzave të bardha në Itali, The Guardian na vlerësoi në artikullin e saj si zemërgjerë edhe pse Ky numër ishte planifikuar të botohej në Prill 2020, por procesi u shty për shkak të masave të ndërmarra si pasojë e shpërthimit të Covid-19. Edhe pse në kohë vështirësish, jemi …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale