Baboon, zyrtarisht në Durrës që nga 3 Mạj i 2024-ës, për një rrugëtim të gjatë dhe të suksesshëm! - Business Magazine Albania

Baboon, zyrtarisht në Durrës që nga 3 Mạj i 2024-ës, për një rrugëtim të gjatë dhe të suksesshëm!

Baboon, zyrtarisht në Durrës që nga 3 Mạj i 2024-ës, për një rrugëtim të gjatë dhe të suksesshëm!

Këtë vit qyteti bregdetar, veçse mijëra turistëve vendas dhe të huaj, mikpriti dhe një shërbim 100% autentik shqiptar, Baboon Delivery. Pas Tiranës e Prishtinës, bëhet kështu i treti në radhë në të cilin shpërndarja e ushqimit transformohet në një eksperiencë unike, pasojë e standardeve që Baboon ka vendosur për plot 8 vjet.

Thënë kjo, Durrësi nis me një avantazh, atë të përvojës. Pritshmëritë janë sigurisht të larta, konsideruar investimin dhe impenjimin nga ana e Baboon dhe jemi të lumtur të pranojmë që fillimi ka qenë i mbarë.

Lexo edhe:Living App – Transformimi i marketingut përmes teknologjisë dhe lojërave interaktive

Për një brand ‘Made in Albania’, kontributi krahas gjithçkaje, është njësoj prioritar. Tregu në Durrës kishte mungesë të dukshme në sektorin që ne mbulojmë e si rrjedhojë qe më shumë se gati, për ta huazuar Baboon-in si koncept. Tashmë restorantet mund të zgjerojnë zonën e shërbimit duke mbuluar të gjithë vijën bregdetare, fluksi krahas punës, për fat të mirë, shton dhe vendet e punës dhe më e rëndësishmja klienti ka më tepër mundësi zgjedhjeje, rreze më të gjerë në dispozicion dhe ushqimin e servirur për një kohë absolutisht më të shkurtër se mesatarja aktuale në qytet. E patjetër, mbetemi një ospion primar sidomos për të huajit, që në një vend ku nuk njohin, drejtohen tek emëruesi i përbashkët i globit, interneti dhe të porositurit online, me vetëm një klik. Bonuset në aplikacion, transporti pa pagesë die ofertat e njëpasnjëshme janë dhurata jonë,për kë po na beson për të parën herë.

Zyrtarisht në Durrës që nga 3 Mạj i 2024-ës, për një rrugëtim të gjatë dhe të suksesshëm!

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #35 - Qershor 2024

Ja si sipërmarrës të guximshëm përmes inovacionit ndikojnë industri të tëra!

 

Ky numër i revistës mund të quhet numri i dedikuar sipërmarrësve, nismëtarëve dhe inovatorëve. Atyre të cilët me guxim, këmbëngulje dhe me risi nxisin transformimin e industrive me ndikim në jetët tona. Këto përvoja, sfida, ide të reja, aplikime dhe bashkëpunime të tyre, vijnë nëpërmjet Business Mag Albania, nr. 35. 

Për ty, që po e mban në dorë këtë revistë, kemi diçka të re! Tani mund të dëgjosh me zë artikujt që lexon tek BusinessMag. 

Në partneritet me Nullius in Verba, sjellim një mënyrë revolucionare për të konsumuar përmbajtjen. Falë teknologjisë së avancuar të AI, tani mund të dëgjoni me zë artikujt tuaj të preferuar në çdo kohë dhe vend, duke ju lejuar të informoheni ndërsa jeni në lëvizje. Ky bashkëpunim inovativ pasqyron përkushtimin tonë për të mbështetur sipërmarrjen dhe zhvillimin e modeleve të suksesshme, duke sjellë përvojë të re dhe vlerë të shtuar për ju si lexues. Skano kodet QR në çdo artikull dhe shijo nga kudo që të jesh një format të ri, mundësuar nga Inteligjenca Artificiale, aplikuar nga një …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0