marke Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Luis Vuiton synon të bëjë të tijën Tiffany, përkundrejt ofertës 14.5 mld USD  

Business Pulse

6 mënyra për të krijuar një video shpjeguese për produktin tuaj

Sipërmarrje

Emigroi nga Kina 22 vite më parë dhe fliste shumë pak anglisht, tani zotëron kompaninë Zoom me vlerë 3 miliardë dollarë

Sipërmarrje

Fjala e parë që një udhëheqës duhet të përdorë për të ndryshuar një organizatë

Lajme

Ford zhgënjen klientët! Çfarë bëri kompania që ju nuk duhet ta bëni kurrë?

Teknologji

Instagram do të fillojë të vendosë reklama në komandën tuaj “Explore”

Strategy

3 Mënyra si të përdorni story-t e Instagramit për të rritur markën tuaj

Lajme

Markat shqiptare rriten 4 herë në pesë vitet e fundit, sipas ministres së Financave

Business Pulse

SUPREME, marka falso puljeze, e legalizuar

Marketing

Kur ndërton një markë. Jori Vila tregon çfarë duhet të kesh parasysh