pushime Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

6 mënyra për t’u rikthyer fuqishëm në punë pas pushimeve

Business Pulse

Kur duhet të shkosh me pushime sipas shenjës së horoskopit

Strategy

Po udhëtoni për herë të parë? Ja si të keni një udhëtim komod

Business Pulse

10 vende për t’u argëtuar me fëmijët në Tiranë

Business Pulse

 Kur është koha më e mirë e pushimeve për një sipërmarrës?

Strategy

Ja si mund të bëni pushime nëpër botë dhe njëkohësisht të kujdeseni edhe për rritjen e biznesit tuaj

Strategy

Sipas profesionistëve të udhëtimit, kjo është dita më e mirë e javës për të rezervuar një hotel

Strategy

3 arsye pse vera është periudha më e mirë për të filluar kërkimin tuaj për punë

Strategy

Për një fundjavë sa më pak stresuese realizoni këto 6 gjëra

Business Pulse

Pushimet verore do t’i kaloni në zyrë? Ja disa mënyra si të argëtoheni