ushqim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

7 shenja që tregojnë se jeni një person shumë i zënë

Business Pulse

Ushqim, gjumë, ushtrime. Pse janë të rëndësishme këto tre gjëra për suksesin tuaj?

Sipërmarrje

Jeni sipërmarrës? Ja disa këshilla si të ushqeheni shëndetshëm

Travel

Si të kujdesemi për shëndetin kur udhëtojmë për punë

Business Pulse

Anila Kalleshi: Si të ushqehemi në stinën e verës

Business Pulse

9 gjëra për të cilat po shpenzoni shumë para

Sipërmarrje

Kompania Chobani, një shembull se si bizneset duhet të kontribojnë në mirëqenien kombëtare

Lajme

Prodhuesit: Kontrolloni ushqimet dhe verifikoni kompanitë abuzuese

Bujqësi

Psikologu që po zhvillon biznesin e kërmillit

Lajme

Etiketa, kërkesa bazë e AKU për bizneset ushqimore

Evente

Zgjidhje, Vetëm me një klik!

Dhjetor 11, 2019
6 PM – 8 PM

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00