Wi-Fi Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Digjitalizimi, lehtësi për jetën dhe burim për aftësi të reja

Teknologji

Si të ndaloni videot që mos luhen automatikisht në Facebook?

Teknologji

Samsung një hap para Apple. Lançon telefonin inteligjent 5G

Teknologji

OneWeb lançon grupin e parë të satelitëve të internetit

Lajme

Elbasan, së shpejti Wi-Fi falas. Bashkia hap tenderin

Teknologji

Samsung lançon modelin e ri të Galaxy J7 Prime

Thirrje per Aplikime

Si të aplikoni për t’u bërë pjesë e “Albanian ICT Awards”?

Teknologji

Dronët zëvendësojnë modelet në pasarelën e Dolce & Gabanna

High-Tech

Google do t’a transformojë Toronton në qytetin më futurist të botës

Business Pulse

A mund të kemi praktika profesionale në distancë?