web Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

Si të optimizoni SEO? Webinar me 30 Janar

Business Pulse

Techstars Startup Weekend Women Tirana, mundësia për të shndërruar idenë tënde në një biznes!

Lajme

Edhe pak ditë na ndajnë nga mbyllja e aplikimeve të ICT Awards 7 – Gara Kombëtare e Çmimeve në Teknologji dhe Inovacion

Sipërmarrje

Immense Platform, platforma marketplace e shitjeve online

Teknologji

Epitech lançon Akademinë e Kodimit. Regjistrimet e kufizuara deri me 1 Shkurt

Teknologji

Epitech sjell akademinë e kodimit

Strategy

Zakonet që ju bëjnë të urreheni në vendin e punës

Intervista

Olisa Porodini: “Website i era.al, kartëvizita jonë për të gjithë klientët”

Thirrje per Aplikime

Si të aplikoni për t’u bërë pjesë e “Albanian ICT Awards”?

Intervista

Françesko Lamçe, 17 vjeçari që ka krijuar dy platforma online

Evente