Aladini del në qytet për të ndarë 10.000.000 lekë kupona dhuratë - Business Magazine Albania

Aladini del në qytet për të ndarë 10.000.000 lekë kupona dhuratë

Aladini

Aladini ka vendosur të dhurojë dhjetra kupona dhuratë për blerjen e mallrave në mënyrë që njerëzit të provojnë shërbimin që ai ofron. Në total gjatë verës do të dhurohen 10.000.000 lekë të reja pra 100 Milionë lekë të vjetra.

Si do të ndahen këto Lekë?

Për ta bërë këtë formë Aladini ka gjetur një formë unike. Ka përzgjedhur të ndajë 20.000 kartmonedha 500 Lekë të reja të cilat përdoren vetëm tek Aladini, dhe Aladini ka mbi 1000 produkte me çmimin nën 500 lekë tek të cilat më skeptikët mund t’i përdorin këto lekë.

Por përveç kësaj ka gjetur formën më unike për t’i ndarë këto lekë. Do t’i ndajë në zonat turistike të Shqipërisë me qilim fluturues.

Shikoni videon më poshtë për më shumë:

Po unë si mund të përfitoj?

Nëse ju shikoni qilimin fluturues vraponi të merrni kartëmonedhat; megjithatë edhe nëse nuk i gjeni kartmonedha tek shpërndahen me qilimin fluturues nëpërmjet kodit ‘majmuni’ ju mund të përfitoni 500 lekë ulje në një blerje mbi 2000 Lekë.

Si mund të përdoret kuponi?

Edhe kjo është shumë e lehtë. Ju mund të blini nga whatsapp tek numri 0675050999 ose të telefononi tek 044507878, ose të shkruani tek Facebook apo Instagrami i tyre. Mund ta bëni edhe në web me butonin 1 klikim, por mënyra më e mirë se si mund ta përdorni kuponin është duke e shtuar në shportë dhe më pas futur kuponin në fjalë.

  1. Në fillim shtojeni produktin që doni të blini në shportë
  2. Më pas në shportë shënoni kuponin ‘majmuni’ tek vendi bosh.
  3. Më pas regjistrohuni
  4. Më pas zgjidhini metodën e pagesës, ka edhe cash në dorëzim të pakos.
  5. Përfundoni

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0