Instagram Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Instagram do t’ua ndalojë fëmijëve nën 13 vjeç përdorimin e platformës

Teknologji

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për vitin 2019, sipas Apple

Lajme

Bien nga sistemi Facebook dhe Instagram, në shumë vende të botës

Personazhe

A do ta shiste themeluesi i Instagram-it përsëri aplikacionin e tij në Facebook? Përgjigjet ai vetë

Teknologji

Opsioni i Instagram-it që ndoshta nuk e dinit se ekziston

Teknologji

Instagram po teston Reels, një format video-muzikë i ngjashëm me TikTok

Lajme

Instagram po i heq pëlqimet. Ja si do të duken postimet tuaja

Teknologji

Fryrjet e buzëve dhe mollëzat e ngritura do ndalohen në Instagram!

Thirrje per Aplikime

Po kërkojmë një praktikant për rrjetet sociale

Teknologji

Instagram dëshiron t’ju ndihmojë të zgjidhni kë të mos ndiqni më

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00