kartëmonedha Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Si mund të këmbehet një kartëmonedhë e dëmtuar?

Lajme

Ja si duken kartëmonedhat e reja 100 dhe 200 euro

Lajme

Ky shtet do t’i paguajë taksat me Bitcoin

Lajme

Kartëmonedha shqiptare mbush 100 vite!

Lajme

Cila është arsyeja pse shqiptarët janë mosbesues te leku?

Lajme

Çfarë kanë të çuditshme kartmonedhat?

Teknologji

Paratë e reja do të jenë transparente