Top Channel Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Zbulohen sot fituesit e edicionit të 7-të të Albanian ICT Awards

Marketing

Avinash Ananda, folësi me famë ndërkombëtare, pjesë e Konventës së I-rë të menaxherëve të shitjes

Lajme

Ja sa kushton 1 sekondë reklamë në televizionet kombëtare

Lajme

Tring njofton se po mbyllet Procesi i Dixhitalizimit të Transmetimeve Televizive – Përfitoni nga ofertat!

Lajme

Albi Zhulali do të ofrojë platformën “Reception App” falas për të gjitha hotelet në Shqipëri

Lajme

Çfarë po ndodh me tregun e reklamave, televizionin, gazetat dhe web-in sot?

Lajme

Njihuni me folësit, që mirëpret StartUp Now Albania

Teknologji

20 faqet më të mëdha Shqiptare në Facebook

Lajme

Vjedhja e Bankës Qendrore në “kurriz” të shqiptarëve, KLSH përplaset me BSH