te ardhmen Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Cilat janë profesionet që po rrezikohen nga robotët?

Personazhe

10 thënie nga John F. Kennedy për Lidershipin dhe Rritjen Personale

Startup

Dentem i bashkohet “Station F”, inkubatorit më të madh të startupeve në Europë

Business Pulse

10 Thënie të Barack Obamës mbi motivimin dhe suksesin

Lajme

Fitorja e Macron rrit vlerën e euros, duke ia kaluar edhe dollarit

Sipërmarrje

Gjermania ofron mbështetje për sipërmarrësit e rinj shqiptar që zhvillojnë ide inovative

Lajme

Facebook gjurmon edhe hollësitë më të frikshme për jetën tuaj. Ja se si t’i gjeni ato

Business Pulse

Thënie frymëzuese nga Tony Robbins

Personazhe

Njihuni me Sabrina Pasterski, 23 vjeçarja “Ajnshtajn”

Sipërmarrje

Podcasti i Karrierës me Gerti Boshnjaku

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00