suksesin Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Të rinjtë në biznes – Ja disa këshilla për të arritur suksesin

Strategy

Motivohuni nga Coco Chanel për të arritur suksesin

Marketing

Seksi nuk shet, kështu thotë ky studim i ri

Sipërmarrje

3 leksione për sipërmarrjen nga Kanye West

Startup

5 hapat që duhet të ndiqni që startup-i juaj të jetë i suksesshëm

Mobile

A e dini çfarë do të thotë emri “Samsung”?

Personazhe

Njihuni me Sabrina Pasterski, 23 vjeçarja “Ajnshtajn”

Slideshow

12 Quotes motivuese nga Larry Page për Suksesin, Kreativitetin dhe Punën

High-Tech

Mikrovala juaj mund t’ju përgjojë?!

Slideshow

Post Startup Grind, Ardit Gjebrea: “Nuk duhet të jesh Një Ndër… Ti duhet të jesh Ti.”

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00