reklamues Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Pothuajse gjysma e përdoruesve të internetit përdorin WhatsApp çdo javë

Lajme

Mbretëria e Bashkuar propozon ndalimin e përdorimit të butonit ‘Like’ në Facebook dhe Instagram për të miturit

Teknologji

Mark Zuckerberg: “Interneti ka nevojë për rregulla të reja. Le të fillojmë me këto 4 çështje.”

Marketing

Apple publikon një video për të kuptuar rëndësinë e privatësisë në smartfonin tuaj

Internet

Ky është aplikacioni që i bën njerëzit ‘të lumtur’

Marketing

Si kompania prej 20 milionë dollarë po ndryshon botën e reklamave?

Teknologji

Google eksperimenton me një reklamë të re mes realitetit virtual

Teknologji

Këshilla nga Facebook për video-reklama sa më efektive

Strategy

Pse Google po krijon një bllokues reklamash ndërkohë që është kompania më e madhe e reklamave në internet?

Teknologji

Çfarë ndryshimi po sjell Facebook?