pasuri Archives » Page 3 of 10 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Mark Zuckerberg, i treti person i pasur në Botë

Strategy

5 gjërat për të cilat edhe njerëzit e pasur diskutojnë çmimin

Sipërmarrje

5 sipërmarrës shumë të suksesshëm, karriera e të cilëve u zhvillua në të 30-at e tyre

Strategy

5 mënyra se si kompanitë mund të përshtaten ndaj ndryshimeve të reja në Facebook

Lajme

8 sipërmarrësit që humbën më shumë se 1 miliardë dollarë këtë javë

Lajme

Ku është Zuck? CEO i Facebook hesht pas skandalit mbi shkeljen e privatësisë

Personazhe

Pse Bill dhe Melinda Gates i dhurojnë paratë e tyre?

Sipërmarrje

3 mite të famshme mbi sipërmarrësit

Lajme

Vdes themeluesi i kompanisë Ikea. Ja kush ishte miliarderi më kursimtar i botës.

Sipërmarrës të suksesshëm

Si i fiton dhe shpenzon Bill Gates miliardat e tij?