pasuri Archives » Page 2 of 10 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Si të jesh i suksesshëm në jetë? Këshilla nga njerëzit më të suksesshëm

Strategy

5 shenja që tregojnë se ju do të bëheni një person i suksesshëm

Lajme

Amazon bëhet kompania e dytë në SHBA që i bashkohet klubit të 1 trilionë dollarëve

Sipërmarrje

Peter Thiel, bashkë-themelues i PayPal në mbështetje të startup-eve kineze

Business Pulse

Top 5 familjet më të pasura mbretërore në Europë

Lajme

Zuckerberg humbet papritur 16.8 miliardë dollarë në një ditë të vetme

Lajme

Shitjet gjatë “Prime Day” të Amazon arrijnë në 4 miliardë dollarë

Lajme

Ditë të arta për Bezos, pasuria e tij arrin në 150 miliardë dollarë

Lajme

Njerëzit janë duke dhuruar para për Kylie Jenner që ajo të bëhet miliarderja më e re në botë

Sipërmarrje

Kylie Jenner, sipërmarrësja më e re që po kalon dhe Mark Zuckerberg nga pasuria