ndihmë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Lazim Destani dhuron 200 shtëpi për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Strategy

Si të kuptoni që ju mungojnë cilësitë bazike të një lideri?

Strategy

10 gjërat që nuk duhet të bëni kur filloni një punë të re

Intervista

Turboo.al, aplikacioni inovator i tregut shqiptar

Strategy

Si të jeni një udhëheqës i përsosur

Strategy

4 gabime që bëni kur kërkoni ndihmë në punë

Strategy

Truke psikologjike për ata që nuk kanë besim tek vetja e tyre

Strategy

10 gjërat që milionerët bëjnë ndryshe nga të tjerët

Sipërmarrje

Po nisni një biznes? 5 pyetje mund t’ju vijnë në ndihmë në fillim

Business Pulse

Thënie mbi dashurinë, jetën dhe paqen nga John Lennon