monedha dixhitale Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Pse njerëzit frikësohen nga kriptomonedhat dhe si mund të zgjidhet kjo?

Startup

KSwallet.net, startup-i për transaksionet e vogla në monedhë dixhitale

Sipërmarrje

Muzikanti Akon po krijon një qytet futuristik, ku e gjithë ekonomia do të mbështetet në kriptomonedhën e tij AKoin

Business Pulse

Warren Buffett flet për Bitcoin: ‘Do të ketë një fund të keq’

Lajme

Personi i 5-të më i pasur në botë bëhet dikush për të cilin nuk keni dëgjuar kurrë më parë

Teknologji

Japonia vendos të krijojë kriptomonedhën e saj të quajtur J-Coin

Lajme

Kosova me sytë nga Bitcoin, investojnë rreth 800 mijë euro

Lajme

Sa është vlera e pasurisë së miliarderëve në Bitcoin?

Slideshow

Ne blejmë dhe shesim Bitcoin – ja se si funksionon ai

Lajme

Cilat janë monedhat dixhitale më të përdorura?