menu Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

11 sekrete që ekspertët e marketingut nuk duan që ju t’i dini

Teknologji

Si të ndaloni videot që mos luhen automatikisht në Facebook?

Shqiptarë Sipërmarrës në botë

Ravajol Hasani, ambasadori i kulinarisë shqiptare në botë, vjen me projektin e tij të parë në Shqipëri

Startup

LaPiat, Startup-i nga Toronto ju fton të shisni ushqimet që gatuani nga kuzhina juaj

Intervista

Olisa Porodini: “Website i era.al, kartëvizita jonë për të gjithë klientët”

Slideshow

10 restorantet më të mira në Europë, mes tyre dhe një nga Shqipëria e Kosova

Teknologji

Google eksperimenton me një reklamë të re mes realitetit virtual

Teknologji

Përditësimet e reja të Twitter lehtësojnë përdorimin e tij

Travel

“Virgin Trains” krijon menunë e veçantë të vajzës 9-vjeçare, pas letrës që ajo i dërgoi Richard Branson

Teknologji

Google Translate tani ofron përkthimin e tekstit me foto