konsumatorët Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Volkswagen u ofron klientëve zbritje deri në 10 mijë € nëse dorëzojnë makinën e vjetër dhe marrin një të re

Sipërmarrje

“Magjia”, biznesi që ruan traditën dhe ndihmon në punësimin e femrave

Marketing

Seksi nuk shet, kështu thotë ky studim i ri

Marketing

Përse Amazon është duke blerë Whole Foods?

Lajme

EasyPay Albania nis bashkëpunimin me Ria Money Transfer

Sipërmarrje

Sipërmarrësit e suksesshëm nuk e bëjnë kurrë këtë gabim

Lajme

Tregu i gazit, bëhet gati plani për konsumatorët

Marketing

Heineken po synon të bëhet lider i tregut të pijeve pa alkool

Marketing

Dove krijon shishet e reja të shampos për çdo lloj trupi dhe njerëzit po tallen me të

Teknologji

Tesla tërheq nga tregu 53 mijë mjete të modeleve S dhe X

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00