konkurencë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

Pse sipërmarrësit e rinj po shkojnë sot më shumë drejt marketingut dixhital?

Business Pulse

Do marrësh më shumë se ç‘vjedh, nëse më lë të punoj

Lajme

Shoqata e Investitorëve të Huaj: është përkeqësuar klima e biznesit në Shqipëri

Business Pulse

SUPREME, marka falso puljeze, e legalizuar

Lajme

Rriten çmimet për shërbimet dentare. Konkurenca nis hetim

Lajme

Google gjobitet 4.3 miliardë euro nga BE. Shkeli rregullat e konkurencës

Intervista

MedNet – Startupi fitues i çmimit të dytë në Startup Live Tirana

Lajme

Bashkëpunimi i GjirafaVideo dhe Stupcave, zgjidhje për ekonominë vendore dhe hackerat e Youtube

Teknologji

3 momentet më të këqija për të blerë një makinë

Intervista

Intervistë me Armira Lazaj, organizatoren e “The steps for creating a successful business ”