kompanite Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Njihuni me Sipërmarrësit më të mëdhenj të Amerikës për këtë vit

Intervista

SyncLab, startup-i i vetëm shqiptar i fokusuar në fushën e realitetit virtual

Teknologji

Oferta Juaj: Aplikacioni i cili ju ndihmon portofolin!

Media&PR

EasyPay nominohet në European Fintech Awards 2017, si një nga kompanitë më të mira financiare

Lajme

Ja çfarë ka gjetur BBC në pijet e Starbucks, Costa dhe Caffee Nero

Sipërmarrje

Arti i Mentorimit: 3 hapat për krijimin e liderëve të biznesit

Lajme

Bankat dhe telekomunikacioni – industritë më të përkushtuara ndaj filantropisë

Lajme

Organizohet Konferenca: “Sinergjia midis certifikimit të njohurive, akademisë dhe punësimit”

Business Pulse

Këto janë kompanitë më të mira për të punuar nga shtëpia

Slideshow

Punët më të paguara me kohë të pjesshme për studentët

Evente

Pastrojmë Durrësin

Gusht 26, 2018
9:30 AM

TEDxTirana 2018 – Lidhshmëria

Shtator 15, 2018
5:30 PM - 8 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM