koleksion Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes

Erolda Çela, 21 vjeçarja që përfaqësoi Shqipërinë në European Fashion Passaport

Koleksioni i parë i modës në botë krijuar nëpërmjet një smartfoni

Burberry njofton partneritetin e ri për të forcuar praninë e saj në tregtinë online

Si i fiton dhe shpenzon Bill Gates miliardat e tij?

Përdorni këtë truk për të realizuar idetë e vjetra

Nëse keni këto 7 gjëra atëherë ju jeni më të pasur sesa mendoni

Facebook prezanton një format të ri reklamimi

Si e nisi krijimin e perandorisë së tij Donald Trumpit?

Metamorfoza e lojës tradicionale të bingos

20 pyetjet më të vështira gjatë intervistave të Google